Друк

ver_0010133921Одним із програмних завдань Основних напрямів діяльності Профспілки працівників освіти і науки України на 2011-2015 роки є сприяння духовному розвитку, фізичному вдосконаленню, творчій самореалізації та оздоровленню працівників освіти.

З метою розвитку та популяризації фізичної культури і спорту, спортивного туризму, формування здорового способу життя серед працівників освіти, підвищення майстерності спортсменів-аматорів президія Дніпропетровського обласного комітету галузевої Профспілки організувала у 2013 році проведення обласної спартакіади серед працівників освіти.

14 вересня ц.р., у День фізичної культури і спорту, за організаційно-фінансової участі районного комітету галузевої Профспілки та відділу освіти райдержадміністрації освітяни Верхньодніпровщини взяли участь у зональних змаганнях обласної спартакіади серед збірних команд працівників навчальних закладів Верхньодніпровського, Криничанського, П’ятихатського районів і міста Дніпродзержинська, які проходили у навчально-виховному комплексі «Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад №3» міста Дніпродзержинська з п’яти видів спорту: волейболу, міні-футболу, шахів, шашок та настільного тенісу.

20 вересня, напередодні Всесвітнього дня туризму, збірна команда педагогів – верхньодніпровців представляла наш район на змаганнях з туризму, які проходили в обласному профспілковому дитячому оздоровчому таборі «Лісова казка» серед 11 команд міст і районів Дніпропетровської області.

Перед початком змагань голова районного комітету Профспілки Л.М.Коваленко побажала колегам міцного здоров’я й спортивного азарту, радості й задоволення від спілкування, творчої наснаги, вдалих стартів і призових перемог.

Результати виявилися саме такими: у змаганнях із шахів серед чоловіків перше місце виборов О.М.Степанковський (Верхньодніпровська СЗШ №3), друге місце серед жінок –– К.О.Павлова (Верхньодніпровська СЗШ №2); у змаганнях з шашок друге місце серед чоловіків посів Л.В.Задіранов (ветеран праці Верхньодніпровської СЗШ №2); у волейбольних та футбольних баталіях команди освітян-верхньодніпровців вибороли друге і третє місця; у змаганнях із настільного тенісу Л.К.Тяпкіна (Пушкарівська СЗШ) і Л.В.Гордійчук (Верхньодніпровська СЗШ №2) зайняли призові треті місця. У туристичних змаганнях наша команда (капітан – О.Г.Прядко, Верхньодніпровський ПДЮТ) виборола почесне третє місце після міст Дніпродзержинська та Дніпропетровська. Всі переможці нагороджені грамотами президії Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

Сердечно вітаємо наших колег зі спортивними досягненнями та висловлюємо щиру вдячність голові Дніпродзержинського міського комітету освітянської Профспілки Ірині Небосенко за чудову організацію зональних змагань (північна зона) та працівникам обласного комітету Профспілки на чолі з головою Г.В.Бєліковою за організацію туристичних змагань  обласної спартакіади працівників освіти.

 

ЛЮДМИЛА КОВАЛЕНКО,

голова Верхньодніпровської районної організації

Профспілки працівників освіти і науки України,

член ЦК галузевої Профспілки

Rver_0110133918

ver_0210133963

 

 

Fashion Journal