Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

25-tysiachНа сайті електронних петицій Верховної Ради України петиція «Стосовно недопущення звуження прав та гарантій освітян» зібрала необхідні 25 тисяч голосів.

Ініціатором звернення став голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь.

У петиції сформульовано чітку вимогу до Парламенту – не допустити ухвалення законодавчих норм, які можуть погіршити умови праці педагогічних працівників.

Зокрема, у документі звертається увага на ризики, що обговорюються в межах законодавчих ініціатив:

  • збільшення норми педагогічного навантаження до 22 годин на тиждень;
  • припинення практики безстрокових трудових договорів з педагогами;
  • скасування підвищень посадових окладів за педагогічні звання та інші професійні надбавки;
  • вилучення гарантованих доплат за класне керівництво, перевірку письмових робіт, завідування кабінетами;
  • запровадження 36-годинного робочого тижня;
  • інші ініціативи, що можуть звузити трудові права освітян.

Освітянська спільнота відреагувала на ситуацію у сфері оплати праці та умов праці, унаслідок чого петиція у встановлений термін набрала необхідну кількість підписів.

25 тисяч голосів – це чіткий сигнал, що питання збереження трудових гарантій педагогів є вкрай чутливим і важливим для освітянського середовища.

Профспілкові організації і надалі уважно відстежуватимуть відповідь на петицію та подальші рішення законодавчої та виконавчої влади, щоб не допустити звуження прав працівників освіти.

 

 

 

Пресслужба Профспілки працівників освіти і науки України

 

مساج اسيوى x-arab.com لقطات جنسیه
bhojpuri sex in videosbang.mobi poonampandeyxxx
anushka sharma fucking stripvidz.com sex live bedroom
exhibitionist girl play hentai-art.net monster girl dragon hentai
xxx indian video in momandboyporn.net sex gujarati photo
vido tubzolina.mobi kiran sexy video
منه فضالي سكس pornochip.org افلم سكس هندى
horny indian videos tubepatrol.tv pronhud
actor shakeela sex videos ganstagirls.info xhindivideo
tamanna hd sexy photos chupaporntube.net hidden sex vedios
school girl xxx video top-porn-tube.com gang bang sex
نيك فلاحى tvali.net سكس عربى خلفى
servent fucking pornolabaporn.mobi biqle ru
نيك كورى tamardagan.com سكس سلوى خطاب
كس غرقان لبن abdulaporno.com بنت تبوس بنت