Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

PP_001115_202905.11. 2015 року було проведено  ІІ пленум районного комітету Павлоградської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Відкрила роботу засідання голова райкому Профспілки Коваленко В.А. Валентина Анатоліївна доповіла про позицію Профспілки щодо проекту Закону «Про освіту», доручення Прем'єр-міністра України А.П. Яценюка від 03.09.2015 № 36574/0/1-15 щодо економії бюджетних коштів за рахунок скорочення на 3% кількості штатних посад працівників бюджетної сфери та скорочення/реорганізації закладів, збільшення навантаження, скорочення витрат на надбавки працівникам тощо та інші питання. Всі присутні одностайно підтримали позицію пленуму ЦК Профспілки освітян щодо проекту закону «Про освіту» і вже зібрали близько 1000 підписів працівників на знак протесту щодо такого реформування в освіті.

В роботі пленуму приймала участь заступник голови Павлоградської РДА – Комаркова Людмила Михайлівна, яка доповіла про стан справ в Павлоградському районі на сьогодні і в перспективі на майбутнє.

Також були присутні і працювали з освітянами: директор Павлоградської виконавчої дирекції Фонду страхування з тимчасової втрати працездатності – Чалий Дмитро Валерійович, начальники відділів Управління соціального захисту населення Павлоградської РДА – Кубрак Юлія Василівна, Горбенко Ірина Валентинівна та Звєздова Людмила Григорівна та начальник відділу з призначення пенсій Управління пенсійного Фонду України в м.Павлограді і Павлоградському районі – Крутогуз Вікторія Володимирівна які розповіли про роботу організацій та відповіли на запитання присутніх.

Райком Профспілки висловлює вдячність всім учасникам  ІІ пленуму нашої профспілкової організації та сподівається на плідну співпрацю.

 

Райком Павлоградської районної організації

Профспілки працівників освіти і науки України

Дніпропетровської області

PP_011115_2029

PP_021115_2032

PP_031115_2033

 

 

مساج اسيوى x-arab.com لقطات جنسیه
bhojpuri sex in videosbang.mobi poonampandeyxxx
anushka sharma fucking stripvidz.com sex live bedroom
exhibitionist girl play hentai-art.net monster girl dragon hentai
xxx indian video in momandboyporn.net sex gujarati photo
vido tubzolina.mobi kiran sexy video
منه فضالي سكس pornochip.org افلم سكس هندى
horny indian videos tubepatrol.tv pronhud
actor shakeela sex videos ganstagirls.info xhindivideo
tamanna hd sexy photos chupaporntube.net hidden sex vedios
school girl xxx video top-porn-tube.com gang bang sex
نيك فلاحى tvali.net سكس عربى خلفى
servent fucking pornolabaporn.mobi biqle ru
نيك كورى tamardagan.com سكس سلوى خطاب
كس غرقان لبن abdulaporno.com بنت تبوس بنت